.
.

Policový regálový systém R4000

podrobnejšie informácie tu (pdf)

Najvyššia kvalita je u policových regálov SSI Schäfer samozrejmosťou. Vďaka pokrokovej výrobnej technológii, prísnym kontrolám a zkúšobným metódam máte ako zákazník istotu, že policové regále systému R 4000 splňujú extrémne požiadavky.

Policový regálový systém R 4000 je určený na všestrané využitie v obchodných a priemyselných skladoch. Montuje sa bez skrutiek jednoducho a veľmi rýchlo. Regálový systém je vďaka pokrokovej konštrukcii zložený len z dvoch komponentov: Rámu a políc. Na zabezpečenie stability regálového systému sa vybavuje krížovým spojením, ktoré umožňuje zvýšiť nosnosť regálového stĺpca až na 2500 kg. Široký progam príslušenstva umožňuje individuálne prevedenie regálov. Systém základných, prístavbových a nadstavbových regálových polí dovoľuje montáž niekoľko-násobných a dvojpodlažných regálových systémov. Konštrukcia stojín umožňuje ľubovoľný počet políc a ľubovoľné umiestnenie políc v regálovom poli. Prestavenie po 53 mm. Systém R 4000 je prispôsobený pre regálové prepravky firmy SSI Schäfer. Police a rámy sú nalakované v svetlosivej farbe.

Vyrábané výškové rozmery základných regálov R 4000: 2171, 2500 mm.

Vyrábané výškové rozmery nadstavbových regálov R 4000: 2131, 2460 mm.

Vyrábané hĺbkové rozmery regálov R 4000: 300, 400, 500, 600 a 800 mm s možnosťou stavať dvojregálové rady.

Systém R 4000 sa dodáva v dvoch dĺžkach regálového poľa 995 mm a 1283 mm.

Nosnosť políc je 100 až 400 kg.

Policový regálový systém je zostavený z prvkov, ktoré na seba dômyselne naväzujú, dopĺňajú sa a vytvárajú tak pre užívateľa optimálny skladovací systém, ktorý je možné postupne dopĺňať. Hlavnou výhodou tohoto systému je koncepcia riešenia stojín regálových stĺpcov z odolného, ale pružného oceľového profilu, ktorý umožňuje bezskrutkové uchytenie políc. Veľký výber z programu príslušenstva regálového systému R 4000 umožňuje vytvoriť rôzne vyhotovenia regálových stĺpcov a buniek tak, aby čo najlepšie vyhovovali predstavám a podmienkam použitia v danom skladovom priestore.

Naše regálové systémy sa vedľa uvedených predností presadzujú i overenou stabilitou a nosnosťou jednotlivých prvkov. Zaručená kvalita, presná výroba, jednoduchá montáž a prestaviteľnosť regálov zaručuje spokojnosť užívateľa a garantuje vysokú úžitnú hodnotu regálového systému.

Logo firmy SSI Schäfer – „ Kde jedno k druhému patrí“, je plne výstižné pre dodávky paletových a policových regálových systémov.

.

© 2014 All right reserved by REGMAX